Anket
2019-20 Dönemi Mezunlara Yönelik Milli Eğitim-Halk Eğitim Yaygın Eğitimi ile Hangi Yabancı Dil Kurslarını Başlatsak Siz de Katılırsınız?

Selçuk İDRİSOĞLU

   Selçuk İDRİSOĞLU
   1984 İstanbul doğumlu olup memleketi Gümüşhane'dir. İlkokulu Bostancı İlkokulunda, ortaokulu Kadıköy İmam Hatip Lisesinde, liseyi Şenesenevler Lisesinde okudu. 2007'de Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Sağlık Memurluğu lisans programını, 2015'te Anadolu Üniversitesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği önlisans programını, 2016'da Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi master programını tamamladı. Eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Sosyoloji lisans programında devam etmektedir.
   2011-2013 yılları arasında İstanbul Ataşehir Gümüşhaneliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin başkanlığını yürütmüştür. Ortak Akıl Hareketi, Ahlak Hareketi, Hür Düşünce platformu gibi sivil toplum hareketlerinde gönüllü faaliyetlerde bulunmuştur. 2007 yılından beri faaliyette olan, 180.000 den fazla üyesi bulunan, bugüne kadar yüzlerce sosyal-kültürel etkinlik organize eden Gönül Erleri Mail Grubu'nun ve Gönül Erleri Kültür Derneği'nin de Yönetim Kurulundadır.
   İÜDER 'in de Yönetim Kurulunda olan Selçuk iDRİSOĞLU İstanbul Pendik’de ikamet ediyor, Kadıköy’de aile hekimliğinde çalışıyor, evli ve iki kız çocuğu babasıdır.


Üye Girişi
Sayacİstatistikler Yükleniyor ..!

İÜDER Facebook Grubu
İÜDER Twitter

Derneğimiz


  • BİZE ULAŞIN

  • Nişanca Mah. Otakçılar Cad. No: 21/3 (Münzevi Camii Yanı) Eyüp / İstanbul

  • iletisim@iuder.org

www.teknovizyon.net/
YukariCik